#10prosinac: Dan ljudskih prava

Molimo Vas da podijelite Vaš prijedlog za akciju, glasovanje drugih, sudjelovati!

Iskoristili sve svoje glasove i nećete biti u mogućnosti objavljivati nove ideje, ali još uvijek možete pretraživati ​​i komentirati postojeće ideje.

Dva su načina da dobijete više glasova:

• Kada admin zatvori ideju za koju ste glasali, dobit ćete natrag svoje glasove od te ideje.
  • Možete ukloniti vaše glasove iz otvorene ideje koju podržavate.
  • Da biste vidjeli ideje ste već glasovali, odaberite "Moj feedback" filtriranje i odaberite "Moja ideja" otvorene.
(Razmišljam…)

Unesite svoju ideju, a mi ćemo za pretraživanje da li je netko već to sugerirao.

Ako slična ideja već postoji, možete podržati i komentirati.

Ako to ne postoji, možete objaviti svoju ideju kako drugi mogu ga podržati.

Unesite svoju ideju, a mi ćemo za pretraživanje da li je netko već to sugerirao.

1. Živi logo ljudskih prava na Trgu republike

Hajde da napravimo figuru u obliku logoa ljudskih prava na Trgu republike na dan ljudskih prava 10. decembra. Jednostavno je i lako izvodljivo potrebno je samo gomilu volontera ;) i nešto materjala.
    Autor logoa je inače, beograđanin Predrag Stakić,
    Ako je neko zainteresovan da učestvuje u ovoj akciji neka se javi u komentaru.

14 glasa/ova
    glasujte
    Prijavite se
    Provjeri!
    (razmišljanje ...)
    Reset
    ili se prijavi sa
    • facebook
    • google
    Prijavljeni ste kao (Odjavite se)
    Imate još glas! (?) (Razmišljam…)
  2. Pružite ruku drugome

Učinite neko dobro delo ili ukažite poštovanje osobama koje vam se ne sviđaju ili su vam antipatične a da ni sami ne znate zbog čega. Načinite taj prvi korak i posmatrajte ;)

9 glasa/ova
    glasujte
    Prijavite se
    Provjeri!
    (razmišljanje ...)
    Reset
    ili se prijavi sa
    • facebook
    • google
  3. IZLOZBA FOTOGRAFIJA OBICNIH LJUDI BEZ LJUDSKIH PRAVA

Pozdrav svima,
    Ja sam Petar iz Beograda.
    Evo ukratko cu vam izneti moju ideju. Ideja je da se organizuje izlozba fotografija na otvorenom. To bi moglo biti na javnim skupovima (protestima) koji se odrzavaju sirom ex-yu republika. Fotografije obicnih ljudi, bez doma, na ulici, u smetlistu, bez vode, bez struje, onih koje prose, u narodnim kuhinjama....
    Svaku fotografiju bi jedan od prisutnih nosio u narucju ili podignutu.

Toliko ljudi zivi bez osnovnih ljudskih prava u nasem okruzenju. Mislim da bih to bio odlican apel obicnim ljudima da rzmisljaju gde zive.
    Hvala!

24 glasa/ova
    glasujte
    Prijavite se
    Provjeri!
    (razmišljanje ...)
    Reset
    ili se prijavi sa
    • facebook
    • google